بنویسیم بیانیه هفدهم ؛ بخوانیم التماس نامه!

    اگر هفدهمین دیکته نوشته شده توسط سردمدار متوهّم جریان فتنه را از باب تفنن مطالعه کرده باشید، متوجه خواهید شد که محتوای آن به جای شباهت به بیانیه، مانند التماس نامه کودکی خطاکار است که برای فرار از مجازات، به هر دست‏آویزی متوسّل می‏شود.

    دست‏آویزهایی رسوا و مضحک از قبیل دروغ، تهمت، جوّسازی و ... که در نهایت با علم به بی‏تأثیر بودن آنها حرف دل را زده و با الفاظی عاجزانه « ...داشتن یک نگاه احترام آمیز و توام با ملاطفت...» در لفافه، عطوفت و ترحم نظام جمهوری اسلامی را در مقابل حماقتها وشرارتهای مغرضانه خود و هم‏کاسه‏گانش، طلب می‏نماید.

    در بیان عقب نشینی وی از مواضع منحط خود که اصول اصلی آشوب طلبی اخیر را باعث شده است، همین بس که دولت را به عنوان مخاطب قرار داده و با رسمیت شناختن آن، گویی فراموش کرده که اصل آغاز فتنه از جانب وی، اربابانش و سایر فریب خوردگان حامی وی، با بهانه قرار دادن موضوع تخیلی نامشروع بودن دولت، کلید خورده است.

   تأسف‏آمیزترین قسمت این التماس نامه، آنجاست که نویسنده، گروهی ولگرد و کج‏فهم و اوباش را که جسارت آشکار به مظهر آزادگی و ایثار و شعائر دینی و اسلامی و انسانی نموده‏اند و در تخریب اموال عمومی و توهین به زمین و زمان و ضرب و شتم شهروندان بی‏گناه، هیچ دریغی نداشته‏اند را «مردمی‏خداجو» نام نهاده که «به صورت مسالمت‏آمیز» روانه خیابانها شده‏اند.

    باید از این فریب خورده متوهّم پرسید، چگونه علی رغم دیدن توحش یزیدیان زمان و امویان طغیانگر عصر حاضر در روز شهادت امام هم نام خود، دم فرو بسته و عکس العملی انسانی (و نه حتی اسلامی) از خود نشان نمی‏دهد.

    شاید هنوز وقت آن فرا نرسیده است تا برخلاف عبارات ابتدای التماس نامه‏ موصوف، امیال و اهداف واقعی خود را از اعماق قلب خفته‏اش فریاد بزند که:

یا حسین بن علی، سلم لمن حاربکمو حرب لمن سالمکم.

/ 2 نظر / 18 بازدید

عالی بود.به ما هم سر بزن ضرر نمی کنی،تضمینی! www.1bandekhoda.persianblog.ir

دبير

هر كه دارد هوس كرب و بلا بسم الله... فقط 5 روز مهلت است... «اگر در ساخت پادکست يا توليد ويديوکست و يا خلق يک نوشته و تصوير در وبلاگتان مهارت داريد، از شما دعوت مي کنيم تا يکي از ثبت نام کنندگان در 14 سفر کربلاي "سوگواره وبلاگ نويسان عاشورايي" باشيد. لطفا قبل از ثبت نام حتما "شيوه نامه" را بخوانيد. با تشکر دبيرخانه دومين سوگواره وبلاگ نويسان عاشورايي»