دم خروس کواکبیان > قسم حضرت عباس

Roosterدر پی برگزاری مناظره تلویزیونی میان آقای شریعتمداری(مدیر مسئول روزنامه کیهان) و آقای کواکبیان(نماینده مجلس و مدیر مسئول روزنامه مردم سالاری) پیرامون فتنه ایجاد شده توسط جریان آشوبگر سبز، نکته بسیار جالب و حائز اهمیتی آشکار گردید.

   در ابتدای مناظره، آقای کواکبیان خود را سخنگوی هیچ گروه و جماعتی ندانست و قاطعانه نیز بر این موضوع تأکید نمود؛ اما جالب اینجاست که در موقع انتقاد مدیر مسئول فهیم روزنامه کیهان از سران داخلی فتنه (موسوی ـ کروبی ـ خاتمی ) و نشانه رفتن انگشت اتهام به سمت آنان، آقای کواکبیان برآشفته شده و با الفاظی فریاد گونه علیه آقای شریعتمداری موضع گرفت. این مورد چندین مرتبه در طول مناظره تکرار شد؛ به گونه‏ای که جانبداری سخیفانه وی از این جریان منحط بر همگان آشکار گردید.

   بیچاره این نماینده اصلاح طلب مجلس از یک طرف به دلیل ترس از رد صلاحیت شدن در دوره بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک در میان عبارات شبهه‏ناک خود را تلطیف می‏نمود و در لفافه از آشوبگریها تبرّی می‏جست امّا از طرف دیگر به خاطر غم غربت دوستان فراری و پناهنده شده به دامن ناپاک غرب (مهاجرانی، کدیور و...) و ترس از محکومیتش توسط سایر اصلاح طلبان به خاطر عدم حمله و هجوم بیشتر به مبانی راسخ اسلامی و انقلابی طرف دیگر مناظره و اتهام  ناتوانی پیروزی در مناظره به دلیل ضعف استدلال، با نعره هایی بی اساس سعی در غالب نشان دادن خود داشت.

   فقط همین نکته بس که این مناظره گر اصلاح طلب به دلیل فقدان پشتوانه عقلی، فکری و استدلالی، مدام با هوچی‏گری، از این موضوع به آن موضوع پرید تا جایی که مجری برنامه، ناچار شد برای مهار وی، دست او را گرفته و با نگاهی مشفقانه (بخوانید عاقل اندر ...) او را به رعایت نظم حاکم بر رسانه دعوت نماید.

   واقعا خدا نکند هیچ بنی‏بشری در این برزخ میان تأیید و انکار ـ صدق و کذب  و از اینجا رانده و از آنجا ماندگی گرفتار شود؛ زیرا در آن صورت قسم حضرت عباس هم نمی‏تواند چاره‏ای برای دم خروس او شود. 

/ 0 نظر / 17 بازدید