همسایه سیزده به در

 

Sizdebedar

سال جدید آغاز شد و سالی که ان شاء ا... اگر مثل بهارش باشد؛ قطعا پربار و پربرکت خواهد بود.

اگر از منظر بارندگی و طروات بهاری بنگریم که حقیقتا خداوند متعال سنگ تمام گذاشته؛ اما ابعاد دیگری نیز دارد که جالب توجه است.

تعطیلات ابتدای سال به انتها رسید و موسم برگزاری مراسم  «سیزده به در» شد. سیزده‏به‏دری که اندکی با سال قبل تفاوت داشت. در این روز تمامی ته مانده های عاجز فتنه‏گر و با همگی سرمایه های تقریبا برباد رفته خود تصمیم داشتند که به اصطلاح گرد و خاکی بکنند و این روز را سبز (بخوانید لجنی) نمایند. از ضدانقلاب و رسانه‏های آنان گرفته تا بلندگوهای داخلی و اراذل اموی و ... خلاصه می‏خواستند جلبک بازاری راه بیاندازند؛ دیدنی ! اما از آنجا که «همسایه از همسایه ارث می‏برد» ، روز قبل از آن که «روز جمهوری اسلامی» نام دارد، کار خود را کرد و نگذاشت فتنه‏گرانی که قصد جدایی اسلام از جمهوریت را داشتند در مسیر امیال پلید خود کامیاب شوند و همه سبزه هایی که برای آرزوهای خام خود گره زده بودند، به دامهایی برای خودشان تبدیل شد.

حق هم همین است. قرار نیست دیگر در سالی که به عنوان « همت مضاعف ، کار مضاعف » نامگذاری شده، هر خس و خاشاکی مجال جولان پیدا نماید و نظام اسلامی نیز قراری بر مماشات ندارد.این نامگذاری ارزشمند که توسط رهبر فرزانه انقلابمان تعیین شده، حجت را بر همه ما تمام کرده تا با خانه تکانی روحی و رفتاری، کمر همت را بسته و این ندای مولایمان را لبیک گوئیم.

امام علی علیه السلام فرموده‏اند: « زیانکار کسی است که امروز او مانند دیروزش باشد»؛ که این نشان می‏دهد نه تنها امسال، بلکه ان شاء الله باید هر روزمان را با همتی مضاعف در راستای رسیدن به اهداف عالی آغاز نمائیم.

/ 64 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرضیه

سلام .... خوشحال مي شم بهم سر بزنين با مطلب خاموشي؟؟ آپم میان خودمان بماند با این همه فاصله من جای دوری نرفته ام. در امتداد هجا های خالی تنها میان هیاهوی سکوت همان ابتدای عاشقی آنجا که اواسط زندگی بود

حسن

سلام بزرگوار معذرت می خواهم به خاطر تاخیری که داشتم. التماس دعا [گل]

* عـــلی *

سلام با مطلبی در مورد رویکرد سیاسی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آپم تشریف بیارین

جواد

با سلام مطلبت عالی بود با خبرهای روزبروزیم

علی

با سلام مطلبت عالی بود با خبرهای روزبروزیم ▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██ ▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█ ▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒آپم ▒بهم▒▒▒▓█▓▓▓██ ▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█ █▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓سر▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█ █▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█ ▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█بزن█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█ ▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒ ▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█

A T L I K O

وبلاگ تبلیغ نمی کنم. از حضور و یا کامنت دادنتون هم اصلا خوشحال نمی شم. اما اگه مایلید، به وبلاگم سر بزنید. احتمالا حرفای جدیدی می شنوید. http://pariah.blogfa.com آمادگی تبادل لینک با وبلاگ های قابل رو دارم. از صاحب این وبلاگ هم کمال تشکر رو دارم.

محمدرضا

سلام خدا قوت با مطلب جواب خون شیخ را چه بدهیم؟ در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]

محمدرضا

سلام خدا قوت با مطلب جواب خون شیخ را چه بدهیم؟ در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]

مرتضی

سلام همراه گرامی موفق و موید باشی التماس دعا یاعلی [گل][گل][گل]