دخیلک یا آمریکا

 

slave of satan    از ویژگی و خاصیت ملّت ایران این است که هرگز چشم دیدن خیانت‏کاران و دین ستیزان را نداشته و  همیشه در مواجهه با آنان در صورت  اصلاح پذیربودنشان، آنان را اصلاح و یا در خود هضم می‏نماید؛ اما اگر لقمة ناپاکی (بخوانید لقمة ناپاک خورده‏ای) در اندام سالم ایران همیشه اسلامی، قصد آسیب رساندن به این پیکرة تنومند را داشته باشد، به ناچار در تحقیرآمیزترین حالت ممکن، بالا آورده شده و بیرون انداخته می‏شود.

    چه جالب است بیانات سخیف عضو حلقة روشنفکری به اصطلاح دینی، در شبکة شایعه پراکن ((بی‏بی‏سی)) که به راحتی مولا و سرورمان، حضرت امام مهدی عجل ا... تعالی فرجه شریف را انکار نموده و معصومیتی نیز برای امامان شیعه علیهم السلام  قائل نشده است.

     حال نکته قابل توجه اینجاست که چرا اعضای کوردل و دین‏نشناس این حلقة مجعول، به جای سکونت در بلاد اسلامی، به دامان ناپاک استعمار پیر و آمریکای جنایتکار، روی آورده‏اند و از همه مضحکتر این که چگونه آقایانی مانند عبدالکریم سروش، محسن کدیور، عطاء‏ا... مهاجرانی و... ، علی‏رغم دیدن و شنیدن اظهارات بی‏اساس اکبر گنجی از  تلویزیون فریب کار انگلیس، همچنان عنوان حلقة روشنفکری دینی را برخود می‏نهند.

    این است اسلام آمریکائی که امام خمینی رحمت ا... علیه، هشدار آنرا داده بود و این است خواری و ذلّت سردمداران و پیشروان جریان به اصطلاح اصلاح طلبی(بخوانید اسلام ستیز) که حقایق ذلّت بار دست به دامان استکبار شدن را برای همگان آشکار نمودند.

    اکنون نوبت آن است تا به انتظار نشسته و عقوبت بد فرجام آشوب طلبان وابسته به جنبش سبز اموی و هتّاکان به امام حسین (ع) و اسلام عزیز را که در روز عاشورا چنان حماقت و جنایتی را  مرتکب شدند، مشاهده نمائیم.

/ 2 نظر / 18 بازدید
زمینی

سلام . ممنون از حضورتون لینک شدید.

زمینی

سلام . ممنون از حضورتون. لینک شدید.