تحریم سپاه پاسداران و شیر الاغ

sepahبه دنبال شکستهای پیاپی طرحهای سردمداران کاخ سفید آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران و ناامیدی روزافزون آنان از پیدا کردن روزنه‏ای جهت وارد کردن ضربه و آسیب به این نظام اسلامی، به تازگی شاهد در دست گرفتن کاسة گدایی توسط این مفلوکان و سایر ایادی ذلّت زده‏شان هستیم که عاجزانه راهی منطقه خاورمیانه شده‏اند و از کشورهای منطقه درخواست همراهی با این حکومت تحقیر شده را دارند.

هرچند که این افراد از قبیل وزیرخارجه ایالات متحده سعی در تلقین ایران هراسی در حکّام و پادشاهان حکومتهای منطقه دارند امّا به لطف روشنگریهای مقامات کشورمان و نیز اندکی عقلی که در سر حاکمان مزبور پیدا می‏شود(بخوانید به سختی) پاسخ مناسبی دستگیر خانم کلینتون نشده و گزارشها حکایت از درازتر شدن دستهای وی از پاهایش می‏نماید.

از نکات بسیار جالب توجه این است که پس از ناکامی دشمنان قسم خورده میهن سربلندمان در توطئه‏ها و دسیسه‏هایی نظیر حملة نظامی دست نشاندة معدومشان به خاک مقدّس ایران، حصر اقتصادی، وقایع پس از انتخابات، مسائل هسته‏ای، تقویت جریان مخالف نظام (بخوانید پشه‏های نسبتاً سازمان‏دهی شده!) و... اکنون به این نتیجه رسیده‏اند که یگانه راه ضربه به حکومت مقتدر ایران، تحریم اقتصادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‏باشد!

زیرا به این نتیجه رسیده‏اند که به دلیل گستردگی فعالیتهای این نهاد انقلابی و اشرافیت آن بر امور مختلف، آسیب به آن، آسیب به کل نظام خواهد بود و به مرور زمان با تبلیغات منفی انجام شده، مردم از آن دوری خواهند گزید.

این خام اندیشان با خود فکر نکرده اند، مجموعه‏ای که در گام اول پاسدار انقلاب این ملّت بوده و برای روستاهایشان راه احداث می‏کند، برایشان سدّ احداث می‏کند، در ساخت راه‏آهن و پروژه‏های سنگین و صعب عمرانی پیشگام شده و از همه مهمتر تشکیل شده از میلیونها جوان غیرت‏مند ایرانی است؛ چگونه آسیب خواهد دید و از بدنة امّت جدا خواهد شد؟

البته باید عرض شود که ایده پرداز اصلی این خیال خام و مضحک، اپوزیسیون منافق بوده و کسانی از هم ردیفان « عطاء‏ا... مهاجرانی » خائن در پشت آن قرار دارند.

گفتنی است نباید از اظهار این مطلب خیلی متعجب شد زیرا همین «عمو عطا» در دوران خیانت بار وزارتش، پس از مواجهه با برخی چالشها در ذکر اشتباه بودن اقدامش در تصدّی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در روزنامه‏ای عنوان نموده بود که « پذیرفتن این مقام از جانب من، به دلیل آنست که در کودکی به دلیل ابتلا به یک بیماری، مادرم به من شیر الاغ نوشانده بود »

/ 10 نظر / 28 بازدید
آلاله

متاسفم که درس عبرت نمی گیرند خوبه همینطوری پول خرج کنند میلیارد میلیارد اونو قت ملت با یک تو دهنی حالیشون کنه اگر دشمن این کار را نمیکرد تعجب میکردیم نمونه این مهاجرانی که عددی نیستند حالیشون می کنیم [عصبانی] غیر از شیر الاغ یک مشت توی سری هم خورده سیستمش به هم ریخته [قهقهه]

آلاله

نه ببخشید توی صورتش خورده یادتون هست توی سازمان ملل بود فکر کنم [قهقهه][قهقهه] مشت توی سر اون وزیر کشورش خورد موسوی لاری [قهقهه] اونها همینطوری می خورند و خواهند خورد [دست]

حامد

سلام من شمارو با نامي كه خواستيد لينك كردم لطفا شماهم منو با نام طرفدار دوآتيشه ولايت لينك كنيد لبيك يا خامنه اي[گل]

مائده

سلام همسنگر تشبیه بسیار جالبی بود. احسنت[دست]

باران آفتاب

بنام خدا با سلام کسی که در لجن گیر میکنه به همه چیز چنگ میزنه تا خودشو نجات بده . حالا حکایت این آمریکا شده . بزار هر کاری دوست دارن بکنن . جونای ما دیگه بیدار شدن و فریب اینها نمی خورن فقط باید مواظب باشیم از طریق فرهنگی رخنه نکنن . مطلب زیبایی بود . من شما رو لینک کردم البته ببخشید بدون اجازه . خموفق باشید . یا علی

ولایتمدار

مزیت خواندن تاریخ این است که در آن عبرتی برای مردم است . اما نمیدانم چرا برخی از تاریخ درس عبرت نمی گیرند آن دوره که بنیصدر به اردوکشی خیابانی روی آورد و در آخر ناچار به اکتفا به یک چادر زنانه شد . که ان دوره میگفتند تنها ره رهایی یک چادر زنانه است برادر گرامی شما را با نامی که خودتان خواسته بودید لینک کردم شما مرا با هرنامی که بهتر است لینک کنید و من الله توفیق

سلام افسر جوان سید علی مطمئن بودم قلم قوی و رسایی داری. لحظه شماری میکردم مطلب آخرت رو بخونم. عالی بود. همیشه ثابت قدم باشی و سلامت.

ساقی

جالب بود. خسته نباشین[لبخند][گل][گل]

mojtaba hojatoleslami

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.